TÜM KATEGORİLER

Ödeme Konusunda Sık Sorulan Sorular

Kapıda ödeme, EFT veya Havale kullanabilir miyim?

KitapSeyleri.com 'da kapıda ödeme yöntemleri kullanılmamaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı kartı, banka ve kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Satıcıyla alışveriş öncesinde veya sonrasın iletişim kurabilir miyim?

Satıcıyla irtibata geçmek için ürün sayfalarında bulunan "Soru sor" linkini kullanabilirsiniz. Mesajlarınızı Bana Özel/Mesajlarım sayfanızdan takip edebilirsiniz.

 

Satıcı mesajıma cevap vermiyor?

Mesaj gönderdiğiniz satıcı o an için interneti kullanmıyor olabilir. Özellikle çok satış yapan satıcılar çok sayıda kullanıcıdan mesaj aldıkları için size hemen yanıt veremeyebilir. Satıcı mesajınızı okuduğunda size yanıt verecektir.

 

Birden fazla ürün alırsam hepsinin aynı kargo ile gönderilmesi mümkün müdür?

Satın aldığınız ürünler KitapSeyleri.com  tarafından değil, sitede satıcı olarak satış yapan kullanıcılar tarafından kargolanmaktadır. Farklı satıcılardan alacağınız ürünler tek bir kargoyla gönderilemez. Ancak aynı satıcıdan alacağınız birden fazla ürün için satıcıyla irtibata geçebilir ve tek bir kargoyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.

 

CVC2 (CVV) numarası nedir?

Kartınızın arka yüzünde bulunan numaranın son üç hanesine CVC2 (CVV) numarası adı verilmektedir. Bu numara, ekstra bir güvenlik sağlamaktadır. KitapSeyleri.com 'daki ödeme işlemlerinde bu numara istenmektedir.

 

Kartımdan isteğim dışında tahsilat yapılabilir mi?

Kart bilgileri, KitapSeyleri.com 'da saklanmamaktadır. Bu nedenle, kartınız bilginiz dışında kullanılamaz. Satın alınan bir ürünün bedelinin tekrar tahsil edilmesi, bankaların teknik alt yapısı tarafından engellenmektedir.

 

KitapSeyleri.com 'da kredi kartı/banka kartı kullanmanın riski var mıdır?

KitapSeyleri.com 'a  üzerinden alışveriş yapmak, herhangi bir mağazadan bizzat alışveriş yapmanızdan daha güvenlidir. Yüksek güvenlikli sertifikalar kullanılır ve doğrudan bankadan gelen cevaba göre işlem gerçekleştirilir. Ödemeler esnasında KitapSeyleri.com 'a dahi ödeme bilgilerinize ulaşamaz.

 

© Telif Hakkı 2015-2016 Kitap Şeyleri
Gizlilik Politikamız | İçerik Politikası
 
Alışveriş Sepetiniz
Sepetinizde henüz ürün bulunmuyor.
Toplam (Kdv Dahil)
00.00 TL.