TÜM KATEGORİLER

Alıcılar İçin Sık Sorulan Sorular

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

KitapSeyleri.com 'da  ödemenizi kredi kartı, banka kartı veya havale ile yapabilirsiniz. KitapSeyleri.com 'da  kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

 

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo için sabit bir ücret söylemek imkansızdır. Çünkü satıcı ve alıcı Türkiye'nin herhangi bir yerinden olabilir. Ayrıca bazı satıcılar her alışverişte veya belli bir miktarın üzerindeki harcamalarda kargo ücretini kendi ödeyebilir. Bunu ürün açıklamalarından  kontrol edebilirsiniz.

 

Satıcı ürünü kargolamazsa ne olur?

Satıcı ürünü üç iş günü içerisinde kargolamazsa satış iptal edilir ve Güvenli Kasada tutulan paranız bu sürenin bitiminden en geç on beş gün içinde hesabınıza iade edilir. Kredi kartına veya banka kartına geri ödeme yapılmadığı için geri ödemeler için kesinlikle bir hesap numarası (IBAN) bilgisi girmeniz önerilir.

 

Ürün elime bozuk veya hasarlı gelirse ne olur?

Teslim adlığınız ürün beklediğinizden farklı çıkarsa ürüne onay vermez ve iade işlemlerini başlatırsınız. İade kargo ücreti ödemeden, ürünü en geç teslim süresinin sonundan itibaren üç gün içinde satıcının adresine kargolarsınız. Satıcı iade ürünü sorunsuz teslim aldığını bize bildirdiğinde paranız  hesabınıza iade edilir. Para iade süresi normal şartlarda ürünü Satıcının teslim almasından andan itibaren en geç on beş gün sonra olur. Tüketici hakkı kapsamında, ürün iadelerinde kargo ücreti satıcılara aittir. Ancak alıcı, ürün adresine kargolandıktan sonra, ürünü teslim almadan satıştan vazgeçerse, tüm kargo ücretleri alıcıdan kesinti yapılır ve kalan para hesabına aktarılır.

 

Ürünü geri iade etmek için ne kadar sürem var?

Ürünü iade etmek için, ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren üç gün süreniz vardır. Bu sürenin sonuna kadar Destek Masasından iade bildirimi yapmazsanız ödemeniz satıcıya aktarılır.

 

KitapSeyleri.com  Destek ve İletişim

Binlerce üyemize, doğru ve hızlı hizmet verebilmemiz için, telefonla destek hizmetimiz bulunmamaktadır. Bana Özel sayfanızdan Destek Talebinde bulunduğunuz takdirde aynı iş günü içerisinde size yardımcı olabileceğiz.

 

© Telif Hakkı 2015-2016 Kitap Şeyleri
Gizlilik Politikamız | İçerik Politikası
 
Alışveriş Sepetiniz
Sepetinizde henüz ürün bulunmuyor.
Toplam (Kdv Dahil)
00.00 TL.